US Dollar

TCS Pallas F Şarjör Kılavuzu & 3X Karakulak Şarjör Kapasite Artırıcı Soket +4 Set (Arid)

(0)

4.300,00TL

'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

Havale / EFT :  4.085,00TL  (% 5.00 havale indirimi)

Renk Seçenekleri

TCS Pallas F Şarjör Kılavuzu & 3X Karakulak Şarjör Kapasite Artırıcı Soket +4 Set (Arid)

Ürün Kodu : BM-5619     SKU : TCS-ARID-SET-F


AYYILDIZ ARMS Custom Gun Garage tarafından özel olarak renklendirilen bu modeller sınırlı sayıda satışa çıkarılmıştır. Kaplamaların tamamı AYYILDIZ ARMS tarafından Cerakote markasının ürünleri ile teknik datalara ve tavsiye edilen boyama şekillerine göre hazırlanmıştır.

*Bu set 1 adet Pallas F ve 3 adet Karakulak +4'den oluşmaktadır.


Taktik Muharebe Çözümleri Pallas F şarjör kılavuzu, oluşturduğu ağırlık ile tabancayı dengeler. Patentli orijinal tasarımıyla günlük taşımada ve operasyonel faaliyetlerinizde şarjör yolunda oluşturduğu özel kılavuz sayesinde şarjör değişimini kolaylaştırarak,çok daha hızlı ve hatasız şarjör değişimiyle hedefiniz karşısında üstünlük kurmanızı sağlar. Normal şarjör kapakları ile çalışabilirken aynı zamanda kılavuz işlevinden hiç ödün vermeyecek şekilde tasarlanan ilk şarjör kılavuzudur.

▪Darbe dayanım ve mukavemet testi

▪Korozyon ve asit testi

▪Düşük ışık yansıtıcılığı testi


Renk  Kodları: Cerakote H-268, H-H267, H-146, H-140

Pallas F Uyumlu Modeller:

Canik TP9 SF,TP9 SFL,TP9 SFx,TP9 SA Mod 2,TP9 Da,TP9 SFT "*"ile tanımlanan modeller yalnızca magwell uyumlu kabze ile kullanılabilir


Karakulak Şarjör Kapasite Artırıcı Soket şarjör tüpüne ve Mec-Gar şarjörlerindeki yaylara bağlı olarak +4 mermi kapasitesi sağlar. Orijinal şarjör yayları ile çalışması için dizayn edilmiştir.

SAHA UYUMLULUK TESTLERİNE GİRMİŞTİR.

✓10.000 dolum testi

✓Düşük ışık yansıtıcılığı testibalistikmarket

✓Darbe dayanım testi

✓Serbest düşüş testi


Renk Kodları: Cerakote H-268, H-H267, H-146, H-140

Kapasite:+/- 4

Karakulak +4 Uyumlu Modeller:

Canik TP9 v2, TP9 SF, TP9 SFL, TP9 SFx, TP9 SFx Mete, TP9 SA Mod 2, TP9 DA, TP9 SFT, TP9 SFT METE, TP9 Elite, TP9 Elite-S, TP9 Elite Combat, TP9 Elite Combat Executive, TP9 Elite-S Combat, TP9 SF Mete, TP9 SF Mete-S S120, L120, C100, P100, P120, SHARK-FC, SHARK-C balistikmarket


YASAL UYARI!

*** 6136 sayılı kanun gereğince şarjörler için resmi kapasite 19 fişektir. Şarjör kapasitelerin de yasal limitten fazla fişek alacak şekilde müdahalelerin yapılmaması önemle hatırlatılır.

*** 6136 sayılı mevzuat değişikliği öncesi fişek kapasitesi 15 ile sınırlı şarjöre sahip olan kişilerin,şarjörlerine kapasite artırıcı monte edebilmesi için şarjörün sağ ve solundaki stopperlerin iptal edilmesi gerekmektedir.balistikmarket

*** Şarjör kapasite artırıcılarının montajı yapıldıktan sonra sökülmesi şarjör icra yayına zarar verebilir. 

*** Kapasitesi 15' den fazla olan şarjörlere Karakulak şarjör kapasite artırıcı alt kapağın değişimi şarjör yayı çalışma boyunu artıracağı için yayın itme kuvvetini azaltacaktır. Bu durum ise bazı hallerde yayın fişeği hazneye sürmesi için gereken kuvveti sağlayamayabilir.

*** Karakulak şarjör kapasite artırıcılarının CANIK ürünlerine ait şarjörler ile kullanılması +4 kapasite artışı sağlar. Ürün kutusu üzerinde üretici firma tarafından beyan edilen +5 kapasite artış ibaresi farklı markaların şarjörleri için geçerlidir.

Yorum Yap

    Kötü           İyi

Benzer Ürünler