Ödeme & Teslimat

Ödemeler için geçerli yöntem banka havalesi ve 3D-Secure özelliğine sahip kredi kartlarıdır. MasterCard,Visa,Maestro ve American Express kabul edilmektedir. Sanal Pos hizmetlerimiz PayTR Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşu A.Ş tarafından sağlanmaktadır.


Oluşturulan siparişlerinizin teslimi anlaşmalı kargo şirketleri ile yapılmaktadır. Gönderiler MNG Kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Şehir merkezlerinden uzak ilçe,mahalle ve hudut bölgelerine talebiniz doğrultusunda Yurtiçi Kargo ile gönderim sağlanmaktadır. Siparişler en geç 3 iş günü içinde kargo şirketine teslim edilir. Kargo dağıtım süresi,siparişin gideceği il/ilçe ve kargo dağıtım ağıyla ilgili olarak 1 ile 3 gün arasında değişmektedir.


Stokta bulunmayan ürünler Amerika Birleşik Devletleri'nde ki satış departmanlarından tedarik edilecektir. Detaylı bilgi için satın almak istediğiniz ürünün teyidini alınız. Yurt dışından gelecek olan ürünler 15-45 Gün arasında gelmektedir.


Her türlü soru ve mutabakat için bağlantı için e-posta adresi:satis@balistikmarket.com


NOT:Sitemizde ateşli silah ve silahlar için mekanik aksesuar satışı kesinlikle yapılmamaktadır. Ürün satın almadan önce teyit almayı unutmayın.