US Dollar

Elcan SpecterDR 1-4x 5.56mm & 4 MOA XOPTEK Tüfek Dürbünü (FDE)

(0)

187.854,58TL

'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

Havale / EFT :  178.461,85TL  (% 5.00 havale indirimi)

Ürün Kodu : BM-5404     SKU : DFOV14-F1-X4


Elcan'ın SpecterDR 4x/1x'i, hızlı bir biçimde büyütme sağlar. Tek hareketiniz SpectreDR'yi 1x'den 4x büyütmeye geçirebilir. Kullanıcının bu hızlı büyütmeler arasında ki geçişi ile SpecterDR'yi hem yakın hem de orta menzilli angajmanlar için mükemmel kılar. SpecterDR'nin yakın/orta menzil yeteneklerini artırmak için içerisinde nokta ve aynı zamanda tüm reticle aydınlatmasına sahiptir.  SpecterDR'nin diğer bir özelliği ise hem 4x hem de 1x büyütmede aynı kalan görüş açısına sahiptir.

SpecterDR 4x/1x, etkileyici optik yeteneklerine ek olarak özel A.R.M.S. MK-II ayağına sahiptir. MIL-STD 1913 Picatinny Rayları ile uyumlu A.R.M.S. MK-II bağlantısı, entegre bir hassas ayar çarkına sahiptir ve kullanıcının raya mükemmel bir şekilde oturması için yuvadaki gerilimi değiştirmek üzere sadece çarkı çevirmesi yeterlidir. MK-II montajı, MIL-STD raylarının merkezine önceden ayarlanmış ve kilitlenmiş olarak gelir ve ince ayar gerilimi için .002 hash işareti içerir. Ayrıca SpecterDR 4x/1x, yakın mesafeden nişan almada veya yedek nişangah olarak XOPTEK Mikro Refleks 4 MOA red dot  bu modelde üzerine bağlı şekilde gelir.


* Bu paket içerisinde Tenebraex® ön arka açılır kapaklar, ARD yansıma önleyici filtre, XOPTEK 4 Moa Mikro Refleks Nişangah dahili olarak gelmektedir.


SpecterDR 4x/1x'in özellikleri:

  • Büyütme Kolu: Kullanıcının bir düğmeyi çevirerek anında 4x ve 1x arasında geçiş yapmasına izin verir
  • CX5395 Reticle: En hassas balistik değerlere sahiptir
  • Aydınlatma Ayarı: Kullanıcının tüm artı yani reticle dediğimiz işareti aydınlatmasına veya parlak bir orta noktayı aydınlatmasına izin verir
  • Optimize Edilmiş Göz Aralığı: Göz rölyefi 1x ve 4x büyütmelerde aynı kalır
  • A.R.M.S. MK-II Bağlantısı: Entegre hassas ayar çarkı, kullanıcının raya mükemmel bir şekilde oturmasını sağlar
  • XOPTEK Mikro Refleks Nişangah: Yakın mesafeden nişan alma çözümü veya yedek nişangah olarak kullanılır

Yorum Yap

    Kötü           İyi

Benzer Ürünler