Hesabım  Sepetim  

  MH1-T Hartman Sights The Ultimate Red Dot 2MOA Reflex Sight, NVD Compatible (Tan)

 

    MH1-T Hartman Sights The Ultimate Red Dot 2MOA Reflex Sight, NVD Compatible (Tan)

  • Marka : Hartman
  • Ürün Kodu : BM-3897
  • SKU : SKU60805
  • 4.500,00 TL

    Stok Sorunuz

  

HARTMAN MH1 - The Ultimate Red Dot Sight!

Hartman MH1 - ÜRÜN TANITIMI

CAA Gear Up ürünüdür. MH1 gelişmiş bir taktik reflex sigth ve red dot'tur.

Gece ve gündüz (NVD) senaryolarında hedef tespitini ve durumsal farkındalığını büyük ölçüde geliştiren, görüş yoluyla en geniş görüş alanına sahiptir.

Nişangahın etkinliğini ve parlaklığını kontrol eden benzersiz, iki taraflı kablosuz IR PTT düğmesi (iletmek için kızıl ötesi itme) ile kullanıcının performansını en üst düzeye çıkarmak üzere tasarlandı.

MH1, silahı dikey bir düzlemde tutmaya yardımcı olan bir atıcı tasarımlı bir retikül kullanıyor ve 3 ve 9 saatlerinde dengeleme çizgileri ve merkezlenmiş kırmızı nokta kullanarak daha doğru çekim yapıyor.

Bir USB şarj portu ve duyulmamış kullanıcı arabirimi kontrolü gibi benzersiz fonksiyonlar, MH1'yi dünyadaki en gelişmiş ve yenilikçi refleks manzaralardan birine çok uygun bir fiyata getirir.

MH1, kullanıcıya pil tüketimine çok farklı ve etkili bir yaklaşım öneriyor. MH1 2 çeşit pil kullanır; uzun pil ömrü ve kolay ulaşılabilir erişim sağlayan bir duvar prizine / çakmak, USB şarj edilebilir pil veya  bir standart  CR123 pil. Bu, bir çekim hareket yeri (kazara aktivasyon) aldığında sadece görme aktive bizim uyku modu ve çift 30 ° hareket sensörleri ile birlikte MH1 gerçekten ustaca bir görüntü sağlar.

MH1'in ergonomik tasarımı, dürbün veya Gece Görüş Aygıtı (NVD) gibi doğrudan eklenti optik aygıtların önüne yerleştirildiğinde bile, benzersiz açılı arka etkinleştirme düğmelerinin her iki taraflı kullanımı ve kontrol paneline kolay erişim sağlar.

MH1, MIL-STD-810F'ye göre inşa edilmiştir ve 20 ft'ye kadar su geçirmezdir. MIL-STD ile donatılmıştır. 1913 Picatinny / Weaver montaj sistemi, yanlışlıkla açılmasını önlemek için görüş alanının sağ tarafına monte edilmiştir.


Başlıca Özellikleri:

● Güçlendirilmiş Bileşik Polimer Gövde Kapağı

● Hareket Sensörlü Atış Modu

● Uyku Modu

● Weaver / Picatinny Altlığı ve Hızlı Ayırma Kolu

● Pil Bölmesi

● USB Girişi

● Rüzgar Etki Ayarı

● Yükseklik Ayarı

● Objektif Lens

● Tam İyileştirilmiş Dürbün ağı

● İçerisinde Ekstra Bataryası

● Aktifleştirme Paneli

● Uzaktan Kontrol PTT (isteğe bağlı)


www.hartman-tr.com


Etiketler: MH1 Hartman Sights The Ultimate Red Dot 2MOA Reflex Sight, NVD Compatible

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi