Ödeme & Teslimat

Ödemeler için geçerli yöntem, kapıda ödeme, banka havalesi ve 3D-Secure özelliğin sahip kredi kartlarıdır. MasterCard, Visa, Maestro ve Troy kabul edilmektedir. Kart ödemeleri PayTR Ödeme Hizmetleri A.Ş. aracılığı ile yapılmaktadır.


Her türlü soru ve mutabakat için bağlantı için e-posta adresi: satis@balistikmarket.com


Gönderiler, Globaltril Güvenlik & Savunma Ltd. Şti. Ankara merkez adresinden dağıtılmakta ve MNG Kargo aracı ile teslimat yapılmaktadır. Siparişler en geç 3 iş günü içinde kargo şirketine teslim edilir.
Kargo dağıtım süresi, siparişin gideceği il/ilçe ve MNG Kargo'nun dağıtım ağıyla ilgili olarak 1 ile 3 gün arasında değişmektedir. Teslimat için Ankara içi kurye talebinde bulunabilir veya Balistik Market mağazasından teslim alabilirsiniz.
Stokta bulunmayan ürünler Amerika Birleşik Devletleri veya İsrail'de ki satış departmanlarından tedarik edilecektir. Detaylı bilgi için satın almak istediğiniz ürünün teyidini alınız. Yurt dışından gelecek olan ürünler 15-45 Gün arasında gelmektedir.


NOT: Sitemizde ateşli silah ve silahlar için mekanik aksesuar satışı kesinlikle yapılmamaktadır. Satın alma işlemi gerçekleştirmiş olsanız dahi kesinlikle teslimi gerçekleşmeyecektir. İade ücret prosedürü otomatik olarak devreye girecektir. Ürün satın almadan önce teyit almayı unutmayın. Sitemizde yer alan silah dönüşüm kitleri, N.V. gibi mekanik ürünler sadece RESMİ KURUMLARA satılmaktadır.